LEKCE TANCE PRO DOGDANCING

Lekce jsou určené pro všechny, kdo milují tanec, pro ty, kdo se věnují převážně svým pejskům a přitom by chtěli dopřát dobrý pohyb i svému tělu a hlavně těm, kteří se věnují psím sportům jako je HTM a dogdancing a chtějí svá vystoupení pozvednout na vyšší úroveň. 

Co vás čeká?

Taneční lekce trvá vždy 1,5 hodiny (90minut). V úvodu se nejdříve trochu zahřejeme a protáhneme, nezapomene ani na posílení našich svalů a pak se vrhneme na tanec jako takový :)

Na lekcích se naučíte vnímat rytmus, zlepšit svou koordinaci a procítění a rozvinete své pohybové možnosti. Naučíte se nejrůznější taneční styly a procvičíte svou paměť.

Cena:

2200,- Kč (jednotlivá lekce 250,- - pouze v případě volného místa)

Délka lekce:

délka lekce 90 minut

Kde:

Jenštejn - výcvikový prostor

https://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/

Kapacita:

maximálně 15 lidí

S sebou:

převlečení, pohodlné boty, vodu, ručník

Lektor:

Helena Pozníčková Hejzlarová -

Tanci se věnuji již více jak 15 let,začala jsem v tanečním studiu Pop Balet, dále jsem pokračovala v taneční skupině Domino a několikrát jsem hostovala v taneční skupině Evil dancers. Absolvovala jsem zahraniční taneční stáže. Získala jsem stipendium na taneční stáž v Itálii Arte Danza. Účinkovala jsem v muzikálu Ferda mravenec pro děti (komparz) a také v muzikálu Sněhová královna (hlavní role).

Lektoři, u kterých jsem se učila: Tomáš Kuťák, Marie Veselá, Petra Daňhelová, Steve La Chance, Mia Michaels, Michele Assaf, Marco Quatrone, Terry Beeman, Ray Leeper, Florence Meregalli, Michele Oliva