TÁBORY


Pro rok 2016 nejsou žádné tábory naplánované.


Psí tábor s Hersenwerkem a pozitivním posilováním pro všechny

Dovolujeme si Vás pozvat na psí tábor s hersenwerkem a pozitivním posilováním (práce s klikrem) v Jizerských horách. Ubytování je zajištěno v dog friendly penzionu, kde se psi mohou pohybovat na volno jak venku tak uvnitř. Penzion není u silnice tzn. volný a bezpečný pohyb je opravdu možný :).
Termín 25. - 28.9.2015
1. den
Příjezd do 15.00 - ubytování. Program začíná odpoledne cca kolem 16.00.
Celý tábor bude rozdělen na 2 skupiny, které se budou u instruktorů střídat (Hlavolamy - Hersenwerk - Helena Hejzlarová, Pozitivní posilování - práce s klikrem - Monika Baranová)
1. skupina ODPOLEDNE - teorie Hersenwerku, nácvik s ručníky - jak pracovat s hlavolamy, jak je psovi nabídnout cca na 1,5 - 2 hodiny
2. skupina ODPOLEDNE - teorie Pozitivního posilování - práce s klikrem + hry pro pochopení metodiky
1. skupina PODVEČER - teorie Pozitivního posilování - práce s klikrem + hry pro pochopení metodiky
2. skupina PODVEČER - teorie Hersenwerku, nácvik s ručníky - jak pracovat s hlavolamy, jak je psovi nabídnout cca na 1,5 - 2 hodiny2. den
1. skupina DOPOLEDNE - 3 hlavolamy - řešení konkrétních hlavolamů
2. skupina DOPOLEDNE - začátečníci (s klikrem nikdy nepracovali) - naklikání psa a jeho "rozpřemýšlení", pokročilí (s klikrem pracují) práce na rozpracovaných či nových cvicích - dle dohody.
1. skupina ODPOLEDNE - začátečníci (s klikrem nikdy nepracovali) - naklikání psa a jeho "rozpřemýšlení", pokročilí (s klikrem pracují) práce na rozpracovaných či nových cvicích - dle dohody.
2. skupina ODPOLEDNE - 3 hlavolamy - řešení konkrétních hlavolamů3. den
1. skupina DOPOLEDNE - 3 hlavolamy - řešení konkrétních hlavolamů
2. skupina DOPOLEDNE - začátečníci - přivolávačské hry, seznámení s různými targety a práce s nimi,
pokročilí - přivolávačské hry nebo pokračování na rozpracovaném.
1. skupina ODPOLEDNE - začátečníci - přivolávačské hry, seznámení s různými targety a práce s nimi, pokročilí - přivolávačské hry nebo pokračování na rozpracovaném.
2. skupina ODPOLEDNE - 3 hlavolamy - řešení konkrétních hlavolamů
4. den
1. skupina DOPOLEDNE - výroba hlavolamů, dotazy ohledně pozitivního posilování a práce s klikrem
2. skupina DOPOLEDNE - výroba hlavolamů, dotazy ohledně pozitivního posilování a práce s klikrem
1. i 2. Skupina ODPOLEDNE - závěrečná společná procházka- Ubytování: Pension Na Perlíčku leží na okraji osady Paseky nad Jizerou. Díky své poloze na křižovatce turistických a cyklistických tras, je ideálním výchozím bodem pro všechny, kteří chtějí svůj pobyt trávit v krásném, klidném prostředí hor a to ať aktivně nebo jen odpočinkem. Pension nabízí ubytování v pokojích + sociální zařízení.
- Cena: 1 cvičící osoba se psem / 4.499,- (cena zahrnuje výcvik a ubytování bez stravy). Doprovodná osoba bez psa 2.400,- Kč. Další cvičící pes cvičící osoby 1500,-, necvičící pes 450,-.
Z tábora jsou vyloučeni nesnášenliví psi a háravé feny.
Pro přihlašování použijte prosím e-mail hejzlarovah@gmail.com a uveďte prosím počet cvičících osob a psů a počet necvičících osob a psů. S Vaším přihlášením je splatná nevratná záloha 2.000,- Kč za každou osobu (i doprovodnou) jako rezervace Vašeho pobytu. V případě, že se nebudete moct zúčastnit a nenajdete si za sebe náhradníka, záloha propadne!
Co s sebou?
• Očkovací průkaz • Nestahovací obojek (alespoň 2) • Vodítko (ne flexi) + stopovací vodítko • Náhubek pro toho, kdo jej potřebuje • Misky na potravu a vodu (hodit se bude i cestovní na vycházky) • Pelíšek (v případě, že je Váš pes zvyklý s Vámi sdílet jedno lože, přibalte si buď vlastní povlečení nebo spacák a vlastní prostěradlo) • Přenosná boudička (kennelka) by se Vám mohla také hodit • Potrava, pamlsky • Hračky • Pamlskovník • Klikr •